Ahoj, jmenuji se Magda!

Tenhle příběh se začal psát, když se my narodil syn. Jako každá máma jsem chtěla zachovat co nejvíce vzpomínek, takže jsem byla šťastná, když jsem za porod dostala svou první zrcadlovku. V tom okamžiku se zrodila nová láska - láska nejen mateřská, ale i láska k fotografii…

Miluju přirozenost a fotím tak, aby o mě klienti téměř nevěděli. Díky tomu vznikají fotky, u kterých věřím, že dokážou i po několika letech vyvolat vzpomínky. Mým cílem je zachytit emoce, smích, lásku a štěstí, ať už se jedná o svatbu, rodinu, pár nebo čerstvě narozené miminko.

Fotky, které vzniknou, jsou zrcadlem vás. Proto nikoho nestrojím do póz. Nefotím v ateliéru a nenutím děti sedět a usmívat se do objektivu. Naše společné focení může probíhat u vás doma, kde se cítíte dobře a komfortně. Nebo můžeme jít na procházku, do lesa, na louku, kde budou děti běhat, smát se a dovádět. A já tu radost zachytím.

Budu se na vás těšit! Magda

sign
1

Když fotím vás...

Focení lidí, ať už párové, rodinné nebo dětí, je moje nejoblíbenější. Baví mě, když se naladíme na stejnou vlnu, z vás opadne nervozita a zjistíte, že se vlastně vůbec nemusíte stydět. Věnujete se jen sami sobě, svým blízkým a vůbec neřešíte, že vás někde z povzdálí pozoruje fotograf. Věřte, že každý, kdo se fotí poprvé, je malinko, nebo i více nervózní, ale moji klienti vždy odchází s dobrou nádadou a větou, že nechápou, čeho se báli :-). 

2

Když fotím svatby...

Svatby a jejich focení miluju úplně stejně, jako focení lidí :-). Je to sice náročnější disciplína, ale o to větší výzva :-). Svoje klienty si vybírám stejně, jako oni si vybírají mně. Proto je pro mne důležitá předsvatební schůzka, abychom se vzájemně poznali a byli si jistí, že jsme na stejné vlně :-). Pokud se nám to povede, a já věřím, že ano :-), stanu se součástí vašeho dne D. Ale nebojte, téměř oo mně nebudete vědět :-). Fotím hlavně momentky, proto se snažím být nenápadná. Pokud chcete focení novomanželů, vybírám s vámi optimální čas, aby focení nenarušilo průběh vašeho dne. Ale to vše si povíme osobně, tak se nebojte ozvat :)! 

3

Focení akcí a produktů...

Fotím ráda i akce, oslavy, promoce a vše, kde se něco děje. Tam funguji stejně jako u jiných focení :-). Nenápadně a hlavně profesionálně. Před samotným focením se spojíme telefonicky,

Máte zájem o spolupráci?